Shiten fustane nuserie, me cmim te mrekullueshem

Shitet nga: edlira 06 Qer 01:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

70 EUR

Komuna: Tiranë
Prodhimet : Për femra
Shiten fustane nuserie per vetem 70 euro. si dhe 20 kostume per dhendure per vetem 20 euro.

Mos e humbisni rastin pasi vetem me qera mund te leshohen te pakten 250'000 leke.

Pervec fustaneve ne foto diponoj dhe disa te tjera.
Na kontaktoni!
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim