Pune dorë me ruaza

Shitet nga: Pune dore 14 Nën 16:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 000 LEK

Komuna: Tiranë
Prodhimet : Për femra
Çentro e punuar me dorë.ngjyrë e bardh dhe kristal e ndërthurur. Çmimi 2000 leke te reja.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim