Parfum oferte

Shitet nga: Parfum 20 Nën 19:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

8 000 LEK

Komuna: Tiranë
Prodhimet : Për femra
Shitet parfum, Clair De Jour, 100ml i Lanvin, per femra. Cmimin origjinal e ka $124.99, mund ta shikoni dhe ne internet. E shes 8.000 Lek te reja, sepse ka pak te demtuar kutine.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim