Pantallona per femra

Shitet nga: XXX 29 Gsh 16:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

1 100 LEK

Komuna: Tiranë
Prodhimet : Për femra
Pantallona te shkurtra te blera online te ROMWE 29.99 dollare.

Masa: one size (dicka mes Medium dhe Small)

Cmimi: 1100 leke.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim