Kurora Punë Dore me Porosi

Shitet nga: Kurora Punime Dore me Porosi 31 Krr 19:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Prodhimet : Për femra
Punojme bizhu , Kurora , Lule etj per Nuse. Porosite dergohen personalisht(Tiranë dhe Prishtinë) dhe ne vende te tjera nepermjet postes ,Per te pare dhe kontaktuar më me hollesi shihni ne faqen e fcb

https://www.facebook.com/KuroraPuneDoreMePorosi?fref=ts
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim