Kepuce per Femra

Shitet nga: Bojkena 27 Nën 23:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

10 EUR

Komuna: Tiranë
Prodhimet : Për femra
Shes kepuce per femra numer 35-36 me take te larte dhe me poltron...
Kepucet jane blu te erret me take ngjyre te verdhe,jane trendy e bien shume bukur ne sy.
Jane veshur vetem dy here dhe jane te pademtuara,si te reja
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim