Kepuce Atmosphere nr.36

Shitet nga: Mel 21 Tet 12:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Tiranë
Prodhimet : Për femra
Kepuce lekure, te firmes se njohur Atmosphere, te blera ne Angli.
Jane veshur vetem per disa ore dhe nderrohen sepse jane numer i vogel.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim