Fustane nuserie

Shitet nga: tan dika 07 Nën 18:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Prodhimet : Për femra
Fustane nuserie,,, Shiten per mbyllje te aktivitetit,, 20 cope, Disa te pa perdorura kurre,Plus shtat manikine dhe aksesore te tjere, Cmimi 150000 te gjitha
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim