Fustane nuserie

Shitet nga: Blerta 29 Mar 15:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

1 000 EUR

Komuna: Tiranë
Prodhimet : Për femra
Shiten 2 fustane nuseje masa 36-38 (fustanet jane me zinxhir)
Jane blere te rinj dhe jane veshur vetem nje here. Nuk kane asnje defekt.

Fustanet jane:
Njeri stili princeshe, me nje krahe, i qendisur, tyl i bardhe.
Fustani i dyte eshte stili "sirene". Vjen pas trupit dhe hapet pak ne fund. Cilesia e fustaneve eshte shume e mire dhe jane shume te lehte ne trup, gje qe te krijon komoditet gjate dasmes.
Shiten se bashku me aksesoret qe jane:
1 vello e shkurter
1 zhupon
1 bust qe vishet poshte fustanit por mund te perdoret dhe per veshje te tjera
1 rrip i dekoruar me gure zirkon per ne bel.

Vlera reale e fustaneve bashke me aksesore shkon 2500€ por shiten 1000€. Cmimi i padiskutueshem!

Me poshte ne foto paraqiten fustanet.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim