Fustane Nuserie

Shitet nga: Romira 13 Gsh 15:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Prodhimet : Për femra
Shes fustane nuserie te markave me te njohura europiane , te shoqeruar me te gjithe aksesoret dhe fustane per shoqerueset e nuses ( vajzat e vogla).

Te gjitha me nje cmim shume te mire!
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim