Fustan terheqes i kompletuar me kepucet dhe canten

Shitet nga: Sara Duka 16 Sht 18:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

170 EUR   350 EUR

Komuna: Tiranë
Prodhimet : Për femra
Fustan i gjate mbremjeje ,ngjyre roze e lehte i mbushur me gura te pjesa e bustit dhe i derdhur te pjesa e poshtme! I veshur vetem nje here.Bashk me fustanin jane dhe kepucet me tak katrore te rehatshme dhe cante dore! Per cdo vajze qe do donte te nxirrte linjat e saj ky fustan po ju pret.......
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim