Fustan per Mbremje dhe Evente

Shitet nga: dress 09 Sht 22:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

5 000 LEK

Komuna: Tiranë
Prodhimet : Për femra
Shitet fustan i gjat me bisht ngjyr per evenimente & mbremje te ndryshme blu e hapur ( gurkali ) 50 mij lek te vjetra i ri i paperdorur per me shum informacion kontaktoni
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim