Fustan Nuserie nga New York

Shitet nga: Arta 10 Tet 13:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Prodhimet : Për femra
Nje fustan unik qe nuk mund te gjendet ne Shqiperi. I blere ne qender te Manhattan me nje cmim teper te larte por qe do ta shes ose jap me qera me cmimet e Tiranes dhe me marrveshje. E ka velon , dorezat dhe kuroren.
Te interesuarit mund te me kontaktojne nepermjet e-mailit.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim