Fustan Nuserie i RI

Shitet nga: Xhuljana 25 Nën 15:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Tiranë
Prodhimet : Për femra
Fustan Nuserie Princess Cut,Vintage Style,I ri I paveshur asnjeher,marr nga Passarelat e Milanos.Kombinim Perfect I Dy ngjyrave trend te bardhes dhe panes.Shum here me I bukur Live,mund ta beni tuajin pergjithmon per diten tuaj te vecante ose ne sherbim te biznesit tuaj ( Parukeri) me nje CMIM ️SUPER te Leverdisshem!Kontaktoni ne Cel!
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim