Evening Vogue Dress i ri 3700 ALL

Shitet nga: Flori 28 Qer 22:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

3 700 LEK

Komuna: Tiranë
Prodhimet : Për femra
Evening Vogue Dress, blere ne Itali dhe i paperdorur asnjehere. Pa asnje defekt apo mangesi.Me poshte permasat:

Size: 2 (General)
Gjatesi: 73 cm
Bust: 83 cm
Mesi: 68 cm
Vithe: 91

Materiali: pambuk organik, pjesa paresore me luspa te zeza te shkelqyeshme

Cmimi: 3700 ALL
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim