Bluze

Shitet nga: vana 18 Qer 10:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Prodhimet : Për femra
shes bluze te brazilit 25 mije leke te vjetra dhe nje pale pantallona adidas 15 mije leke .
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim