Bluze te brazilit per femra

Shitet nga: Vana 16 Qer 14:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

30 000 LEK

Komuna: Tiranë
Prodhimet : Për femra
shes bluze te brazilit per femra por qe mund te perdoret dhe per meshkuj 30 mije leke te vjetra.Shes dhe keto pantallona per femije 10 vjec 20 mije leke te vjetra.Kush i deshiron te mari ne kete nr tel.0697250417.Vana.Tirane
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim