VALBONE, 1 NATE- 2 DITE 24-25 Maj

Shitet nga: Fani Travel&Tours 14 Maj 12:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

55 EUR

Komuna: Tiranë
Ne pagese jane te perfshira:
1. Transporti;
2. Akomodim në bujtine per 1 natë dhe 2 dite qendrimi;
3. Pakete HB (mengjeset dhe darka);
4. Guide shoqeruese nga agjencia.


Per cdo paqartesi na kontaktoni ne:
Tel & Fax : ++ 355 42 467 594
Mob : ++ 355 68 22 89 009
Mob : ++ 355 67 25 30 672
Mob : ++ 355 69 57 57 133
web : www.fanitravel.com

E-mail : fani.travel.tours@gmail.com
: info@fanitravel.com

Tel. : 035542467594

Cel. : 00355682289009
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim