Thethi me cmim Promocional

Shitet nga: Fani Travel&Tours 15 Sht 09:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
VAZHDON DHE KETE MUAJ GRUPI PER NE THETH 45 EURO PERSONI SIPAS PROGRAMIT TE GUSHTIT NE BAZE TE KERKESAVE QE NA VIJNE DUAM TU VEJME NE DIJE QE JEMI PERSERI NE THETH 20-21 SHTATOR.


Ne pagese jane te perfshira:
1. Transporti.
2. Akomodimi në han.
3. Ushqimi.
4. Guide shoqeruese nga agjencia.


Per me shume informacione kontaktoni ne:
Tel & Fax : ++ 355 42 467 594
Mob : ++ 355 68 22 89 009
Mob : ++ 355 67 25 30 672
Mob : ++ 355 69 57 57 133
web : www.fanitravel.com

E-mail : fani.travel.tours@gmail.com
: info@fanitravel.com
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim