THETH

Shitet nga: Fani Travel&Tours 19 Maj 12:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Tiranë
THETHI ME CMIM PROMOVUES (50 EURO PERSONI - 1 NATE, 2 DITE, 7-8 Qershor)

Ne pagese jane te perfshira:
1. Transporti;
2. Akomodimi në han.
3. Mengjesi, dreka dhe darka.
4. Guide shoqeruese nga agjencia.


Per me shume informacione kontaktoni ne:
Tel & Fax : ++ 355 42 467 594
Mob : ++ 355 68 22 89 009
Mob : ++ 355 67 25 30 672
Mob : ++ 355 69 57 57 133
web : www.fanitravel.com

E-mail : fani.travel.tours@gmail.com
: info@fanitravel.com

Tel. : 035542467594

Cel. : 00355682289009
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim