Selanik Stamboll 4 nete 5 dite

Shitet nga: Fani Travel&Tours 10 Sht 18:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

198 EUR

Komuna: Tiranë
Selanik - Stamboll 4 nete, 5 dite 198 euro/person

Ne cmim përfshihen:
• Udhëtimi vajtje – ardhje me autobus, Durres – Selanik – Stamboll;
• Akomodimi në hotel me 4 yje në Selanik dhe Stamboll me mengjes dhe darke;
• Shëtitjet në Selanik dhe Stamboll me autobus (sipas programit);
• Shoqërues dhe guidë shqiptare, për të gjithë ditët e qëndrimit.


Per cdo paqartesi na kontaktoni ne:
Tel & Fax : ++ 355 42 467 594
Mob : ++ 355 68 22 89 009
Mob : ++ 355 67 25 30 672
Mob : ++ 355 69 57 57 133
web : www.fanitravel.com

E-mail : fani.travel.tours@gmail.com
: info@fanitravel.com
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim