Rezidenca Kamenic

Shitet nga: Fani Travel&Tours 16 Krr 15:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
- Rezidenca e ndërtuar në Korcë. E pozicionuar në rrugën nacionale Korcë-Ersekë, kilometri 8. Qëllimi i rezidencës është të ofrojë komoditet, cilësi dhe cmime favorizuese.Contact Kamenica Residence
Address: National road Korca-Erseka at 8th km - Albania.
Tel : 00355 8 6370000
Tel: 00355 67 25 30672
Tel: 00355 69 5757 133
Fax: 00355 (0) 42467594
E-mail: info@kamenicaresidence.com
: kamenicaresidence@gmail.com
HP: www.kamenicaresidence.com
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim