OFERTE SPECIALE: STAMBOLL-SELANIK

Shitet nga: Fani Travel&Tours 19 Maj 12:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

159 EUR

Komuna: Tiranë
STAMBOLL-SELANIK, 3 NETE - 4 DITE, 159 EURO PERSONI (27-30 Maj)

Ne pagese jane te perfshira:
1. Transporti;
2. Akomodimi në hotel. (1 nate fjetje ne SELANIK dhe 2 nete fjetje ne STAMBOLL);
3. Paketa HB (mengjeset dhe darkat);
4. Guide shoqeruese nga agjencia.


Per me shume informacione kontaktoni ne:
Tel & Fax : ++ 355 42 467 594
Mob : ++ 355 68 22 89 009
Mob : ++ 355 67 25 30 672
Mob : ++ 355 69 57 57 133
web : www.fanitravel.com

E-mail : fani.travel.tours@gmail.com
: info@fanitravel.com
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim