EuroTrip --> Tirane-Zagreb-Viene-Prage-Bratislav..

Shitet nga: Olsi 13 Nën 00:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

179 LEK

Komuna: Tiranë
Euro trip
Dita 1 - Nisja nga Tirane ne oren 06:00 tek Sheshi " Nene Tereza". Udhetimi drejt Zagrebit. Gjate rruges ndalesa per Foto ne Dubrovnik. Pas arrtije ne Zagreb behet dhe akomodimi ne hotel
Dita 2 - Pas mengjesit ne Hotel, rreth ores 08:30 fillon turi panoramik ne Zagreb dhe me pas nisja drejte Vienes. Arritja ne Viene dhe turi panoramik duke perfshire Keshtjellen e Hasburgeve dhe Qendren e Vienes ku me pas do behet nisja drejte Prages dhe akomodimit ne Hotel ku do te qendrojme per 2 nete
Dita 3 - Pas mengjesit, Turi i Prages: Qyteti i Vjeter, Keshtjeallat Antike, Kisha, Teatri i Prages, Lagja e Cifuteve etj ..
Pasdite vizite ne qytetin e Karlovivarit ( Pjese e UNESCO- Pagese Ekstra tek Hyrja )
Ne darke Disco e Rezervuar
Dita4 - Pas mengjesit ne Hotel behet nisja drejte Bratislaves dhe me pas per ne Budapest . Vizite Panoramike ne Bratislave e disa vendeve shume te bukura dhe me pas nisja drejt Budapestit, Vizite ne Keshtjella, Bastioni i Peshkatareve dhe me pas do behet akomodimi ne Hotel. ne darke Shetitje me Varke ne Lumin Danub, (Kush ka deshire per te vajtur tek Pishina Dimerore, Ujera Termale, Sauna, Jakuzi etj ) dhe me pas Party All dhe Night
Dita 5- Pas mengjesit ne Hotel vizite ne Sheshin e Heronjeve dhe me pas kthimi ne Tirane nga Bosnje- Hercegovine ku do gjate rruges do bejme disa ndalesa per foto dhe vizita
..FUNDI TURIT
Perfshihet:
1 - Udhetimi me autobus komod.
2 - Akomodimi hotel 4 nete/5 Dite
3 - Mengjesi ne Cdo Hotel
4 - Guida.
5 - Siguracioni ne udhetim
I gjithe ky udhetim ne bashkepunim me Albes Turist vjen vetem per 179Euro
Rezervoni vende te limituara ...
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim