Rip xhudoje me ngjyre blu

Shitet nga: saimir 01 Qer 20:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 500 LEK

Komuna: Tiranë
Pajisje : Të tjera
am nje rrip xhudoje me njgjyre blu i ri ne qese i pa hapur dhe ka ardhur nga amerika
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim