Laser stadiumi

Shitet nga: laser 03 Nën 13:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

3 500 LEK

Komuna: Tiranë
Pajisje : Të tjera
lazeri eshte i ardhur nga Italia para 1 jave,ka nje rreze 3 kilometrash dhe mund te perdoret per te argetuar dhe stervitur qent.Cmimi:3500 Lek te rinj
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim