Bilardo

Shitet nga: Niku 28 Tet 19:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

230 000 LEK

Komuna: Tiranë
Pajisje : Sport me top
Bilardo gerlando dhe Neone origjinale te gjendje shum te mir , copa dhe spondet te saponderruar.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim