Bilardo dhe Neone Bilardosh

Shitet nga: Dionis 27 Tet 11:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

230 000 LEK

Komuna: Tiranë
Pajisje : Sport me top
Shiten 2 bilardo Gerland Italiane Orgjinale. dhe 2 Neone bilardosh orgjinale. .Copa(fusha) sapo ju eshte nderruar eshte pothuajse e re.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim