Basketboll per femije

Shitet nga: Taulant 25 Tet 18:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Pajisje : Sport me top
Shiten 2 basketbolla elektronik me xhetona, per femije dhe te rritur, per ambjente brenda.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim