2 pal atlete origjinale "40"

Shitet nga: Jeni 18 Dhj 16:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

75 EUR

Komuna: Tiranë
Pajisje : Sport me top
shes nje pale taka nike origjinale te sjellura nga anglia qe kan kushtuar 120 paund dhe nje pale atlete gjithashtu po te sjellura nga anglia me te njejten nr qe te dyja 40. mi kan sjelle dhurat nga anglia i shes per nje cmim fal fare sepse e kam kemben 41 -42 dhe me vrasin..oferta ndrrimi atletet ajn te reja sic mu d ti shikoni ne foto
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim