2 Bilardo

Shitet nga: Beni 02 Dhj 11:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

160 000 LEK

Komuna: Tiranë
Pajisje : Sport me top
Shiten 2 Bilardo te kompletuara , me nga 4 qoka per bilardo , dhe 8 steka.
Shiten per arsyeje mbyllje aktiviteti,
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim