2 Bilardo Italiane Garlando

Shitet nga: Bilardo 20 Sht 12:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

240 000 LEK

Komuna: Tiranë
Pajisje : Sport me top
Shiten 2 bilardo italiane,Garlando ne gjendje shume te mire pune.

Bilardot jane bashke me bilat,stekat dhe xhetonat,copa e sponde te sapondrruara.

Cmimi per te dyja eshte 2,400,000 leke

Nuk shiten vec e vec.

Cel 0696621629
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim