Tapet KALCETO

Shitet nga: Aleks 24 Tet 18:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 900 EUR

Komuna: Tiranë
Pajisje : Sport me top
Tapet kalceto futbolli 2.6mm cilesor profesional 750-800 metra katror
I perdorur 1 vit por eshte si i ri ngaqe nuk ka pasur shume pune te aktiviteti dhe prandaj eshte ne shitje per shkak mbylljeje.
Kalcetoja ku ndodhet tapeti eshte ne Himare.
Kostoja e tapetit te ri dhe me shtrim ka qene 8100 euro.
Cmimi 2900 euro i padiskutueshem.
cel. 0697248199
ose.0699297292
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim