Zhytje komplet pajisje

Shitet nga: Luan 08 Gsh 12:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Pajisje : Sport dimëror/ujor
Shes pajisje per zhytje komlet te gjitha jane ne gjendje perdorimi ,bombola e mbushur dhe gati per zhytje ,
Te interesuarit te me kontaktojn me email.sh.zeka@googlemail.com
Mob.kosove.+37744214123
Shqiperi. 068 2970830
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim