Snowboard profesional.

Shitet nga: Tani 12 Nën 13:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

15 000 LEK

Komuna: Tiranë
Pajisje : Sport dimëror/ujor
Snowboard profesional por dhe shum efikase per Amatore. Eshte e certifikuar nga profesionistet si me e mira per cdo lloj tereni.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim