Ski

Shitet nga: nik 30 Tet 16:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Tiranë
Pajisje : Sport dimëror/ujor
shes set skish 2 pale me rroba me kepuce numer 37 dhe 42 cmimi 250 euro nuk jane keto ne foto
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim