Pishina nderrohet me makin

Shitet nga: Medi 27 Tet 11:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Pajisje : Sport dimëror/ujor
Shitet nje super pishine me forme ovale me thellesi 1,5 m ,gjatesi 7m dhe gjeresi 4 m dhe ze rreth 42 m3 uje.Pishina jeshte e pajisur me zgara dhe me pompat perkatese ,Gjthashtu pishina ka dhe shkalle te brendshme.Pishina eshte shume bashkohore dhe e pershtatshme per ambjente familjare dhe lokale si per brenda ashtu edhe per jashte.Pishina disponon edhe filtra te vecante per filtrimin e ujit.Pishina eshte e pajisur edhe me hidromasazh.
Per cdo infomacion shtese rreth pishinave mund te kontaktoni ne kete numer telefoni: 068 21 65 684.
Nderrohet me makine.

Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim