Xhaketë Kamuflazh

Shitet nga: Kushtrim 01 Gsh 00:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

70 EUR

Komuna: Tiranë
Pajisje : Gjueti/gjueti me Hark dhe Peshkatari
Kjo xhaketë është e përbër nga dy pjes : Pjesa e jashtme e cila nuk e përshkon ujin dhe eren kurse pjesa e brendshme e cila mundet edhe të hjeket është e planifikuar për ta mbajtur ngrohtë trupun .

Kjo xhaketë rekomandohet për persona të cilët në koh të ftofta apo shi qendrojn jasht si p.sh : Gjyetar , Ushtar , Polic , Roja te siguris etj...

Llojet e ngjyrave te cilat ne i posedojm janë të paraqitura në faqen e parë kurse madhësit janë këto :S 33"-36", M 36"-39", L 39"-42", XL 42"-46", XXL 46"-50"

Këto mallra gjendet në Prishtinë dhe mund të sillen tek ju në gjith teritorin e Shqipris

Në qmim është i llogaritur edhe Transporti deri tek ju ku gjendeni në teritorin e Shqipris

Veshje , Rroba , Ushtarake , Mask , Gjueti , Gjah , Sigurim , Ruajtje , Mbrojtje
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim