Pushke sportive me ajer

Shitet nga: Erando 04 Krr 21:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

180 EUR

Komuna: Tiranë
Pajisje : Gjueti/gjueti me Hark dhe Peshkatari
Pushke sportive me ajer ,kalibri 5.5 mm , nuk ka nevoje per leje , ne gjendje te shkelqyer , me dylbi 4X28 mm , si e re . per me shume info nr cel poshte .
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim