Pistolete Zastava me tyte te kuqe. (ben vetem zh..

Shitet nga: Iliri 15 Pri 15:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

55 EUR

Komuna: Tiranë
Pajisje : Gjueti/gjueti me Hark dhe Peshkatari
Pistolete zastava e vogel me tyten e kuqe (lejohet mbajtja dhe perdorimi sidomos per femrat)

THEKSOJ QE ARMA NUK VRET OSE LENDON.

Pistoleta funksionon me fisheke manover ose boshe qe gjenerojne vetem nje zhurme shperthimi pa dalje plumbi ose baruti. Arma eshte e re. Ka qelluar vetem 32 fisheke. E pajisur me kutine e vendosjes dhe mjetet per pastrim.
Lejohet edhe trasportimi i saj edhe ne shtete te tjera pa ndo1 leje t posacme.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim