Set girash

Shitet nga: gira 12 Nën 16:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

56 000 LEK

Komuna: Tiranë
Pajisje : Fitnes/Ushtrime
Shiten Set girash nga 5kg deri 30
200 l/ kg ne cmim perfshihet dhe mbajtesja e girave
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim