Proteina pluhur Optimum Nutrition 2.3 kile

Shitet nga: Arlind 26 Sht 14:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

105 000 LEK

Komuna: Tiranë
Pajisje : Fitnes/Ushtrime
Shes proteina Gold Standard 100% Whey, te cilat jane porositur direkt nga fabrika e Optimum Nutrition, kompanise me cilesore ne treg per sa i perket proteinave. Keto proteina ju ndihmojne ne regjimin ushqimor dhe ne stervitje per te vendosur mase te paster muskulare. Pesha e proteinave eshte 2.3 kile/5 lbs. Cmimi 105, mije lek . Telefononi per me shume informacion.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim