Pajisje per palester tecno gym origjinale

Shitet nga: Vegla per paleseter 11 Dhj 13:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

6 000 EUR

Komuna: Tiranë
Pajisje : Fitnes/Ushtrime
Shes set pajisjesh per palester tekno gym origjinal te ardhura nga italia shum pak te perdoruara shiten per arsye mos perdorimi

Jan dhe disa te tjeraNr 0698393633

Nr 0699454757
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim