Pajisje palestre

Shitet nga: Saimir 20 Sht 11:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Pajisje : Fitnes/Ushtrime
SHITEN DY PAJISJE PALESTRE PER ARSYE MOSPERDORIMI:.
ME KONKRETISHT:
CYCLETE SPORTIVE Orbitrek 10000 Leke
BUN & TIGH DOER (KOFSHET DHE KEMBET) 2000 leke
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim