Pajisje anti-celulit Beauty Star Delux

Shitet nga: arjona 21 Gsh 21:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Tiranë
Pajisje : Fitnes/Ushtrime
Pajisje dobesimi dhe anti-celulit,e cila sherben edhe si masazhator.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim