Oferte okazion Super!!!!!!!! Kombinat me shume p..

Shitet nga: rei 13 Shk 16:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

300 EUR   500 EUR

Komuna: Tiranë
Pajisje : Fitnes/Ushtrime
Pajisja ka disa ushtrime per te mbajtur trupin ne forme dhe per te bere muskuj , shtese jane nje pale gira me pesha te ndryshe qe hiqen dhe vihen , pajisja esht ne marken domyos qe eshte shume e mire dhe shume e shtrenjte
Pajisja shitet per arsye mosperdorimi
Shitet 300 euro
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim