MAKINAVE IMPULS PER FITNES

Shitet nga: Flex 02 Dhj 14:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Pajisje : Fitnes/Ushtrime
Firma jon Fleks ju mundeson zgjejdhe te madhe te makinave per fitnes (Panatta Sport, Impuls, Techno Gym, Keller, Bodi Sport) si dhe kardio paisje lenta per vrapim bicikleta stepera orbitrega si dhe tega etj . Te gjitha pajisjet qe i nevojiten nje qendre fitnesi. Lejoni qe pervoja 18 vjecare e jona te ju ndihmoje ne zgjedhjen e makinave dhe kardio pajisjet.
Lirshem kontaktoni ne kete tel 0038970234867 Bobi.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim