Kombinat Force

Shitet nga: albion 01 Pri 11:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

40 000 LEK

Komuna: Tiranë
Pajisje : Fitnes/Ushtrime
Shes kombinat force profesional dhe multifunksinal bashk me stolin dhe 50kg pesh.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim