AB King Pro Sherben per te gjithe muskujt abdom..

Shitet nga: Marli 13 Tet 21:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

17 000 LEK

Komuna: Tiranë
Pajisje : Fitnes/Ushtrime
Shes pajisje palestre ne gjendje pothuajse te re,se bashku me CD e perdorimit dhe ushtrimeve te ndryshme.Pajisja sherben per te gjithe muskujt abdominal qe nga niveli fillestar deri tek ai i avancuar.Nepermjet CD tregohen edhe ushtrime te tjera per pjese te tjera te trupit. Cmimi: 17000 leke (te reja) i diskutueshem.

Te interesuarit te kontaktojne ne +355682569965

Faleminderit
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim