4 stola shtange

Shitet nga: destan 26 Dhj 20:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

40 000 LEK   50 000 LEK

Komuna: Tiranë
Pajisje : Fitnes/Ushtrime
1-Stol i shtrire (me mbeshtetset e boshtit) --10.000 lek
2-Stol i pjerret 45 grade --18.000 lek

3-Mbeshtetse per girat -- 8000 lek
4-Vegel per barkun --4000 lek
Mund t'ju bejme dhe transportin brenda Tiranes Falas.
Per blerje totale jepet nje tovoline recepsioni .
Veglat jane te perdorura ne gjendje te mire e me tapiceri te re.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim